KUVERTTALLRIKAR 6+1 st, silver, varav sex av C G Hallberg, 1959.

Diam 27,5 cm. Vikt 2678 gram.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
12 500
1 109
1 169
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
24 apr 2019 14:46
12 500 SEK
24 apr 2019 14:46
12 500 SEK
24 apr 2019 14:46
12 000 SEK
24 apr 2019 14:46
11 500 SEK
24 apr 2019 14:45
11 000 SEK
24 apr 2019 14:45
10 500 SEK
24 apr 2019 14:44
10 000 SEK
24 apr 2019 14:44
10 000 SEK
24 apr 2019 14:44
9 700 SEK
24 apr 2019 14:44
9 500 SEK
24 apr 2019 14:36
9 011 SEK
24 apr 2019 14:36
8 811 SEK
23 apr 2019 14:03
8 000 SEK
22 apr 2019 13:14
6 222 SEK
21 apr 2019 20:11
2 600 SEK
17 apr 2019 23:11
300 SEK