KARL ANDERSSON, jardiniere av silver med insats av glas, Stockholm 1913

Oval, fasetterad form. Dekorbård med frukter och nötter. Insats av slipat glas. Total längd 28 cm, bredd 20 cm, höjd 13 cm.

Smärre slitage. Nagg.

Klubbat pris
3 500
311
324
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
26 apr 2019 14:04
3 500 SEK
26 apr 2019 7:42
3 300 SEK
25 apr 2019 21:05
3 100 SEK
25 apr 2019 21:05
3 000 SEK
25 apr 2019 21:05
2 800 SEK
25 apr 2019 21:05
2 600 SEK
23 apr 2019 21:02
2 400 SEK
23 apr 2019 20:53
2 200 SEK
23 apr 2019 14:05
2 000 SEK
21 apr 2019 21:47
1 000 SEK
21 apr 2019 19:11
400 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79