Madeleine Pyk – en samling F769

HÄNGEN, 2 st, 18K guld

HÄNGEN, 2 st, 18K guld

Med bergkristall och syntetisk blå spinell. Ett hänge Stockholm 1948. Höjder ca 3 cm. Totalvikt 12,2 gram

Bruksslitage. Lagning

Klubbat pris
2 700
256
294
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
10 jun 2019 12:44
2 700 SEK
4 jun 2019 21:55
2 500 SEK
4 jun 2019 12:46
1 750 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06