PÄRLCOLLIER odlade pärlor ca 2,5 - 5,5mm, lås i 18K guld

Längd ca 54 cm.

Nagg. Repor. Slitage.

700
66
76
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
24 maj 2019 18:11
700 SEK
23 maj 2019 17:48
500 SEK
23 maj 2019 17:23
300 SEK