HÄNGE med kedja 18K vitguld 1 safir ca 6 x 4 mm samt 9 briljanter ca 0,25 ct totalt

Totalvikt 5,9 g. Längd ca 46 cm inklusive hänge.

Nagg. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
31 maj 2019 17:33
3 400 SEK
31 maj 2019 17:28
3 200 SEK
30 maj 2019 19:40
3 000 SEK
30 maj 2019 9:23
2 000 SEK
29 maj 2019 21:21
1 500 SEK
29 maj 2019 9:49
1 000 SEK
27 maj 2019 10:18
800 SEK
25 maj 2019 13:27
750 SEK
25 maj 2019 13:00
550 SEK
25 maj 2019 10:23
500 SEK