COLLIER 18K guld m 1 större ametist ca 15 x 10 mm 2 mindre ametister samt 2 odlade pärlor ca 6 mm

Total vikt 13,0 g. Längd ca 42 cm.

Obetydligt ytslitage. Nagg.

Klubbat pris
3 100
270
283
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 jun 2019 18:27
3 100 SEK
6 jun 2019 18:27
3 020 SEK
6 jun 2019 17:40
2 820 SEK
6 jun 2019 11:03
2 620 SEK
6 jun 2019 11:03
2 609 SEK
5 jun 2019 22:31
2 409 SEK
3 jun 2019 23:19
2 209 SEK
1 jun 2019 15:27
2 200 SEK
31 maj 2019 18:44
2 000 SEK