HALSRING, ledad, 18K guld m 3 odlade pärlor ca 5 - 7 mm

Total vikt 24 g. Längd ca 45 cm.

Obetydligt ytslitage. Nagg.

Klubbat pris
6 000
526
547
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
4 jun 2019 11:44
6 000 SEK
4 jun 2019 11:43
5 800 SEK
4 jun 2019 11:43
5 740 SEK
30 maj 2019 17:24
5 537 SEK
30 maj 2019 17:24
5 337 SEK
30 maj 2019 17:22
5 200 SEK
30 maj 2019 17:22
5 000 SEK
30 maj 2019 15:37
2 200 SEK
29 maj 2019 12:14
2 000 SEK