Inred sommarhuset

7 föremål
SPEGELAR ett par senempire 1800-talets mitt.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOCKBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, England, 1800-tal.
BORD, England, 1800-tal.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
3 461 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL GUNNE, olja på duk, sign, motiv från Grindsund.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CANAPÉ nyrokoko sent 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK