BORD, England, 1800-tal.

BORD, England, 1800-tal.

Mahogny och mahognyfaner. I sargen låda. Längd 75, bredd 44,5, höjd 71 cm.

Något maskstungen, slitage, lagningar, märken, fläckar.

Klubbat pris
1 550
141
147
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 aug 2019 8:51
1 550 SEK
8 aug 2019 8:51
1 450 SEK
7 aug 2019 21:23
1 350 SEK
6 aug 2019 20:31
1 250 SEK
6 aug 2019 19:11
1 100 SEK
6 aug 2019 19:11
1 000 SEK
6 aug 2019 17:04
750 SEK
6 aug 2019 17:04
700 SEK
5 aug 2019 20:53
650 SEK
4 aug 2019 23:15
600 SEK
3 aug 2019 13:40
550 SEK
3 aug 2019 10:26
500 SEK
3 aug 2019 10:26
500 SEK
2 aug 2019 21:37
350 SEK
2 aug 2019 20:03
300 SEK