Uno & Östen Kristiansson, plafondlampa, modell 539 Luxus, Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Plexiglas och teak, diameter 40, höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

1 900
169
176
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 jun 2019 16:43
1 900 SEK
2 jun 2019 16:43
1 800 SEK
30 maj 2019 13:38
1 500 SEK