BERGBOMS, bordslampor , ett par, 1960-tal.

Cylinderformade, marmor. Höjd inkl. skärm 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 000
351
365
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 jun 2019 19:50
4 000 SEK
31 maj 2019 23:44
3 500 SEK
28 maj 2019 20:55
3 000 SEK
26 maj 2019 20:26
2 750 SEK
25 maj 2019 22:43
2 500 SEK
24 maj 2019 11:27
1 000 SEK