BERGBOMS, bordslampor ett par, modell B 08, 1960-tal.

Bas och avslut i mässing. Cylinderformat skaft i vitt glas, märkta undertill. Höjd inkl. skärm 65 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
4 700
415
433
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 jun 2019 19:52
4 700 SEK
2 jun 2019 19:52
4 500 SEK
26 maj 2019 10:33
4 000 SEK
24 maj 2019 23:56
1 000 SEK