Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G185, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. Skaft med två skärmar, höj- och sänkbara. Höjd 153 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 300
293
306
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
31 maj 2019 11:03
3 300 SEK
31 maj 2019 6:08
3 100 SEK
30 maj 2019 9:29
2 900 SEK
30 maj 2019 8:58
2 700 SEK
30 maj 2019 8:57
2 500 SEK
30 maj 2019 8:57
2 500 SEK
30 maj 2019 8:43
2 201 SEK
30 maj 2019 8:43
2 001 SEK
24 maj 2019 12:48
2 000 SEK
24 maj 2019 12:20
1 500 SEK
24 maj 2019 10:20
1 000 SEK