1156009
FÖNSTERLAMPOR, 3 st, Hillebrand Leuchten, Tyskland, 1900-talets mitt.

Stomme i glas och metall. Metallen med 24 k guldöverdrag. Höjd 26 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Slutpris
2 000
190
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
24 maj 13:23
2 000 SEK