1156014
MURANO, taklampa, 1900-talets andra hälft.
Murano, taklampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall. Behängd med prismor. Höjd 42 cm. Diameter 43 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
5 608
520
579
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
2 jun 19:56
5 608 SEK
2 jun 19:56
5 601 SEK
2 jun 19:56
5 401 SEK
2 jun 19:55
5 201 SEK
2 jun 19:55
5 001 SEK