MURANO, taklampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall. Behängd med prismor. Höjd 42 cm. Diameter 43 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
5 608
495
516
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
2 jun 2019 19:56
5 608 SEK
2 jun 2019 19:56
5 601 SEK
2 jun 2019 19:56
5 401 SEK
2 jun 2019 19:55
5 201 SEK
2 jun 2019 19:55
5 001 SEK
2 jun 2019 19:55
5 000 SEK
2 jun 2019 19:55
4 800 SEK
2 jun 2019 19:54
4 600 SEK
30 maj 2019 18:33
4 400 SEK
30 maj 2019 17:52
4 200 SEK
30 maj 2019 17:52
4 000 SEK
30 maj 2019 14:07
3 800 SEK
30 maj 2019 14:07
3 600 SEK
30 maj 2019 14:07
3 600 SEK
24 maj 2019 17:31
3 400 SEK
24 maj 2019 17:31
3 200 SEK
24 maj 2019 17:27
3 000 SEK
24 maj 2019 15:00
2 000 SEK