BENT KARLBY, taklampa för Lyfa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing, tre vita kupor. Höjd 23 cm. Diameter 37 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

1 800
160
167
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 jun 2019 22:25
1 800 SEK
1 jun 2019 22:25
1 200 SEK
30 maj 2019 21:41
700 SEK
25 maj 2019 17:04
500 SEK