1156246
BÖHLMARKS LAMPVARUFABRIK, bordslampor, ett par, modell 15773, 1900-talets andra hälft.

Kvadratisk bas i glas med läderklädd kant. Skaft i läder. Vit up-light kupa. Höjd 51 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 200
590
665
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
2 jun 21:53
6 200 SEK
2 jun 21:53
6 000 SEK
2 jun 21:50
5 800 SEK
2 jun 21:50
5 600 SEK
2 jun 21:50
5 400 SEK