1156249
UPPSALA ARMATUR, bordslampor 1 par, modell nr 5428, 1900-talets andra hälft.

Bas i glas, kant klädd i svart läder. Kvadratiskt skaft klädd i läder. Höjd inkl. skärm 58 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 900
276
311
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 maj 21:04
2 900 SEK
26 maj 21:04
2 700 SEK
24 maj 13:28
2 500 SEK