UPPSALA ARMATUR, bordslampor 1 par, modell nr 5428, 1900-talets andra hälft.

Bas i glas, kant klädd i svart läder. Kvadratiskt skaft klädd i läder. Höjd inkl. skärm 58 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 900
256
267
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 maj 2019 21:04
2 900 SEK
26 maj 2019 21:04
2 700 SEK
24 maj 2019 13:28
2 500 SEK