Anders Pehrson

(Sverige, 1912-1982)
Anders Pehrson
(Sverige, 1912-1982)

ANDERS PEHRSON, taklampor 2 st "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus 1900-talets andra hälft

Gullackerad metall, raster av plast, etikettmärkta, diameter 25 resp 40 cm, höjd utan sladd 26 resp 36 cm

Åldersrelaterat slitage. Repa. Ej funktionstestad. Raster till den större saknas

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
2 jun 2019 21:20
3 700 SEK
2 jun 2019 21:00
3 500 SEK
2 jun 2019 20:24
3 300 SEK
2 jun 2019 19:59
3 100 SEK
2 jun 2019 19:42
2 900 SEK
2 jun 2019 17:12
2 700 SEK
2 jun 2019 17:12
2 500 SEK
2 jun 2019 16:06
2 300 SEK
2 jun 2019 16:06
2 100 SEK
2 jun 2019 16:06
2 000 SEK
2 jun 2019 16:06
1 900 SEK
2 jun 2019 16:06
1 800 SEK
31 maj 2019 9:26
1 700 SEK
30 maj 2019 17:02
1 600 SEK
29 maj 2019 5:09
1 500 SEK
29 maj 2019 5:09
1 400 SEK
29 maj 2019 5:09
1 400 SEK
28 maj 2019 10:56
1 300 SEK
26 maj 2019 19:01
1 200 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13