1159114
SKRIVBORDSLAMPA Boréns modell 8257, 1900-talets mitt

Stomme i metall och trä. Vikbar skärm. Höjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
650
62
70
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
2 jun 19:17
650 SEK
2 jun 19:17
600 SEK
2 jun 18:54
400 SEK
1 jun 20:32
350 SEK
28 maj 15:39
300 SEK