1159126
PHILIPPE STRACK tacklampa "Romeo Moon", för Flos, Italien 2000-tal

Skärm av glas upphängd i tre metallvajrar, diameter 50, höjd 23 (enbart skärm, vajer ställbar i önskad höjd), ej monterad, instruktionshäfte medföljer för montering

Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage. Ej monterad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 200
114
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jun 20:23
1 200 SEK
30 maj 17:30
1 100 SEK
30 maj 14:24
1 000 SEK