BORDSLAMPOR, ett par EWÅ, modell B 4, 1900-talets andra hälft,

Stomme i mässing. Höjd inkl.skärmar 67 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 200
213
244
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 jun 2019 20:19
2 200 SEK
2 jun 2019 19:53
2 000 SEK
2 jun 2019 18:14
1 300 SEK
26 maj 2019 21:04
1 200 SEK
26 maj 2019 16:04
1 000 SEK
24 maj 2019 23:22
500 SEK