HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor, ett par, T507 Prior, 1960-tal.

Stomme i mässing. Röktonade glaskupor. Höjd 53 cm. Diameter 55 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
5 000
444
468
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jun 2019 21:27
5 000 SEK
2 jun 2019 19:17
4 000 SEK
2 jun 2019 17:33
500 SEK