GOLVLAMPA, mässing, 503 V.M.I, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Tre ljusarmar. Höjd inkl. skärm 157 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 jun 2019 20:27
3 600 SEK
2 jun 2019 20:26
3 400 SEK
2 jun 2019 19:51
3 200 SEK
2 jun 2019 19:51
3 000 SEK
2 jun 2019 19:51
3 000 SEK
2 jun 2019 19:50
2 800 SEK
2 jun 2019 19:50
2 600 SEK
2 jun 2019 19:50
2 400 SEK
2 jun 2019 19:50
2 200 SEK
30 maj 2019 8:42
2 000 SEK
26 maj 2019 16:22
550 SEK
25 maj 2019 10:39
500 SEK