Madeleine Pyk – en samling F769

ANGELO BROTTO, bordslampa, "Barnaba", 1960-tal.

Skulptural bordslampa av förkromat stål och glas. Höjd 66 cm.

Ej funktionstestad. En stålpinne lös vid fäste på ena sidan. Slitage.

Klubbat pris
5 401
513
589
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 jun 2019 18:48
5 401 SEK
2 jun 2019 18:48
5 300 SEK
2 jun 2019 18:47
5 201 SEK
2 jun 2019 18:47
5 001 SEK
2 jun 2019 18:45
4 800 SEK
2 jun 2019 18:45
4 600 SEK
2 jun 2019 18:45
4 400 SEK
2 jun 2019 18:45
4 200 SEK
2 jun 2019 16:55
4 000 SEK
25 maj 2019 9:59
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14