Madeleine Pyk – en samling F769

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä. Pardörr i glas. Undertill en låda. Längd 103 cm. Djup 35 cm. Höjd 190 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Senare målning. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 600
247
282
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
15 jul 2019 11:37
2 600 SEK
15 jul 2019 10:54
2 400 SEK
15 jul 2019 9:21
2 200 SEK
14 jul 2019 21:03
2 000 SEK
14 jul 2019 17:27
1 600 SEK
14 jul 2019 10:30
1 500 SEK
13 jul 2019 12:44
1 100 SEK
12 jul 2019 21:03
1 000 SEK
12 jul 2019 20:04
800 SEK
12 jul 2019 17:10
700 SEK
11 jul 2019 12:43
500 SEK
10 jul 2019 20:16
300 SEK