BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt

Målad. Dekor av kannelyr. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 84 cm, djup 45 cm, höjd 75 cm.

Smärre slitage. Märken. Senare målning. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
1 aug 2019 16:14
2 200 SEK
1 aug 2019 16:14
2 000 SEK
1 aug 2019 16:14
2 000 SEK
1 aug 2019 16:13
1 900 SEK
1 aug 2019 16:13
1 800 SEK
1 aug 2019 16:13
1 700 SEK
1 aug 2019 16:13
1 600 SEK
1 aug 2019 16:13
1 500 SEK
1 aug 2019 16:13
1 400 SEK
1 aug 2019 15:41
1 300 SEK
1 aug 2019 15:41
1 200 SEK
1 aug 2019 14:15
1 100 SEK
1 aug 2019 14:14
1 000 SEK
1 aug 2019 14:14
950 SEK
1 aug 2019 14:13
900 SEK
1 aug 2019 14:13
850 SEK
1 aug 2019 11:04
800 SEK
28 jul 2019 21:16
750 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79