Anne Nilsson

(Sverige, Född 1953)
Anne Nilsson
(Sverige, Född 1953)

ANNE NILSSON, champagneglas, 9 stycken, "Clown", Orrefors, monogramsignerade, formgivna 1992.

Handmålad polykrom dekor. Höjd 27 cm.

Ytslitage: troligen maskindiskade.

Formgivare

Klubbat pris
5 400
477
497
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jul 2019 12:13
5 400 SEK
21 jul 2019 11:46
5 200 SEK
21 jul 2019 11:46
5 100 SEK
21 jul 2019 11:45
4 800 SEK
21 jul 2019 11:45
4 600 SEK
21 jul 2019 11:42
4 300 SEK
21 jul 2019 11:42
4 100 SEK
21 jul 2019 11:41
3 700 SEK
21 jul 2019 11:41
3 500 SEK
19 jul 2019 19:16
3 200 SEK
19 jul 2019 19:16
3 000 SEK
16 jul 2019 17:28
2 700 SEK
16 jul 2019 17:28
2 500 SEK
14 jul 2019 9:43
2 400 SEK
13 jul 2019 20:35
2 200 SEK
13 jul 2019 16:48
2 000 SEK
13 jul 2019 8:49
1 000 SEK