Kalle Berggren

(Sverige, 1949-2013)
Kalle Berggren
(Sverige, 1949-2013)

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011 a tergo.

"Perrongen". 46,5 x 55 cm.

Verket visas på Arsenalsgatan 2 mellan 12 juni och 20 juni under våra öppettider vardagar kl. 9.00 - 17.00.

Klubbat pris
6 200
558
588
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
9
24 jun 2019 21:45
6 200 SEK
8
24 jun 2019 21:45
6 000 SEK
8
24 jun 2019 21:31
5 700 SEK
24 jun 2019 19:49
5 500 SEK
20 jun 2019 14:21
5 000 SEK
15 jun 2019 1:36
3 000 SEK
13 jun 2019 13:46
2 000 SEK
12 jun 2019 17:31
1 111 SEK
12 jun 2019 12:38
1 000 SEK
12 jun 2019 12:16
300 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19