Madeleine Pyk – en samling F769

Kalle Berggren

(Sverige, 1949-2013)
Kalle Berggren
(Sverige, 1949-2013)

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad -09 a tergo.

"Nattbild Hurghada". 38,5 x 46 cm.

3 000
285
327
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
22 jun 2019 23:29
3 000 SEK
22 jun 2019 18:58
2 050 SEK
13 jun 2019 22:52
550 SEK
12 jun 2019 16:33
500 SEK
12 jun 2019 16:16
300 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19