Kalle Berggren

(Sverige, 1949-2013)
Kalle Berggren
(Sverige, 1949-2013)

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2013 a tergo.

"Utan titel". 40 x 50 cm.

Klubbat pris
5 000
474
543
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 jun 2019 16:13
5 000 SEK
22 jun 2019 11:05
4 000 SEK
16 jun 2019 16:07
3 200 SEK
12 jun 2019 22:11
3 000 SEK
12 jun 2019 21:19
2 200 SEK
12 jun 2019 16:32
2 000 SEK
12 jun 2019 12:38
1 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19