Kalle Berggren

(Sverige, 1949-2013)
Kalle Berggren
(Sverige, 1949-2013)

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011 a tergo.

"Parkeringsplatsen". 38 x 46 cm.

Klubbat pris
4 200
398
456
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 jun 2019 21:56
4 200 SEK
24 jun 2019 21:49
4 000 SEK
24 jun 2019 20:42
3 100 SEK
24 jun 2019 17:20
2 900 SEK
13 jun 2019 23:31
2 700 SEK
13 jun 2019 1:18
2 500 SEK
12 jun 2019 17:32
1 111 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19