1167998
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "monogram mini lin alma long handbag"

LOUIS VUITTON, väska, "Monogram Mini Lin Alma Long Handbag"

Monogrammönstrad bomullstextil med detaljer av brunt läder. Beslag av mässing. Invändigt fodrad i ljus textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad. Längd 38 cm, bredd 14, höjd 16 cm.

Obetydligt ytslitage/ närmast nyskick.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
10 500
985
1 093
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
21 jul 22:00
10 500 SEK
21 jul 21:58
10 000 SEK
21 jul 21:58
9 905 SEK
21 jul 21:58
9 605 SEK
21 jul 21:58
9 405 SEK