LJUSSTAKAR samt KANDELABRAR, (2+2), silver. Tyskland, 1900-tal.

Höjd på ljusstakar 17,5 cm. Höjd på kandelabrar 22, bredd 25,5 cm.

Smärre slitage. Två ljusstakar fyllda.

Utropspris
5 000 SEK