Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

STOP, turkost glas och tenn. Ryssland, 1800-tal. Tennmonteringen med oidentifierade tyska stämplar.

Slipad och försilvrad dekor i form av vinrankor. Höjd 18 cm.

Slitage. Lagad hänkel. Små nagg vid mynning.

Utropspris
3 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13