1193657
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, "sjuan", 4 st, stolar, fritz hansen, danmark.

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", 4 st, stolar, Fritz Hansen, Danmark.

Kromade ben med plasttassar. Klädsel av cognacsfärgat skinn. Sitthöjd ca 45, total höjd ca 78-79 cm.

Bruksslitage. Smärre märken oh repor. Senare omklädda.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
15 500
1 455
1 610
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
9
9 nov 20:50
15 500 SEK
8
9 nov 20:50
15 000 SEK
8
9 nov 18:24
14 900 SEK
10
9 nov 18:23
14 400 SEK
8
9 nov 18:23
14 000 SEK