Design ÖvrigtEtt eget hem
1178195
INGEGERD SILOW, rölakan.
Ingegerd silow, rölakan.
Ingegerd silow, rölakan.
Ingegerd silow, rölakan.

Matta, signerad IS. 1900-talets andra hälft. Ca 233x170 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK