Arne Vodder

(Danmark, 1926-2009)
Arne Vodder
(Danmark, 1926-2009)

ARNE VODDER, stolar, 4 st. France & Daverkosen, 1900-talets mitt.

Stomme i teak. Sits och rygg klädd i tyg. Sitthöjd 50 cm.

Slitage, smärre märken och repor, smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK