ALTARLJUSSTAKAR, ett par, 1700-tal, Sydeuropa.

Försilvrat trä. Dekor av serafer och voluter. Höjd 65 cm.

Skador, lagningar, slitage, ljuspiggar saknas.

Utropspris
3 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

10. Ingeborg Lundin, vas, glas, ariel, "Ansikten", Orrefors, 1979.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK