TAKLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal.

Vitbemålat nät av metall med dekoration av rosetter samt blommor. Höjd ca 112, diameter ca 42 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 000 SEK