1182067
TAKAMPEL 1900-talets första hälft.
Takampel 1900-talets första hälft.

Vit glas med målad dekor, upphängd i tre kedjor, diameter 36, höjd ca 59 cm

Nagg. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
1 500 SEK