1182436
BORDSLAMPA, Murano, Italien 1900-talets mitt.
Bordslampa, murano, italien 1900-talets mitt.

Glas med guldspån. Fyra ljuspunkter, svängda blad- och blomdekor. Diameter 40 cm, höjd 63 cm.

Ett dekorblad saknas. Smärre slitage. Skärmar med enstaka skador. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H3

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 17 timmar
100
1 082
110
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 okt 22:36
100 EUR