ÖSTEN KRISTIANSSON, golvlampa samt ett par vägglampor, Luxus, 1970-tal.

Furu. Lampskärmar av beige textil. Golvlampa höjd ca 142 cm. Vägglampor höjd ca 42 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK