1186507
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-talets slut.
Ljusstakar, ett par, 1800-talets slut.

Mässing, dekorerade med bladverk, blommor och amoriner. Höjd 24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vissa repor och fläckar.

Utropspris
1 500 SEK