GOLVLAMPA, "Triggy " design Lars Bessfelt / Christian von Sydov, Ateljé lyktan AB, 1980-tal.

Grålackerad fot. Skaft i kromad metall. Skärm i plast och textil. Etikettmärkt. Höjd ca 125 cm.

Nagg på fot. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

441. Cy Twombly, Utan titel, ur: "New York Collection for Stockholm".
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK