1187961
BORDSLAMPA, Bitossi, Italien, 1900-talets andra hälft.
Bordslampa, bitossi, italien, 1900-talets andra hälft.

Glaserad lergods. Relief dekor.
Höjd med skärm 53,5 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK