1192962
LJUSSTAKAR, 4 st, tenn, Art Deco, Ystad Tenn, 1930-tal.
Ljusstakar, 4 st, tenn, art deco, ystad tenn, 1930-tal.

Två med stomme av fisk. Två med stomme av rådjur.
Höjd 9 cm och 10 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar/märken. En med bristning.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
1 500 SEK