1191139
TOMTE, med lampa, keramik, Heissner, 1900-talets andra hälft.
Tomte, med lampa, keramik, heissner, 1900-talets andra hälft.

En tomte i keramik hållandes lampa i metall och glas. Etikettmärkt. Höjd 42 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK