1198022
RING 18K guld m briljanter totalt ca 0,50 ct
Ring 18k guld m briljanter totalt ca 0,50 ct.

Total vikt 3,0 g. Storlek 17/53.

Slitage. Repor. Ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
3 000
285
316
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
4 dec 18:32
3 000 SEK
4 dec 18:31
2 800 SEK
4 dec 16:09
2 600 SEK
4 dec 14:09
2 400 SEK
3 dec 12:00
2 200 SEK